Bavaria Yachts Hungary

Állásajanlat

A Bavaria-Charter.hu meghatározó márka a magyarországi hajóbérlés területén.
Ezt szakmailag és emberileg hiteles, képzett, fejlődőképes munkatársakkal tudtuk elérni. Munkatársainknak szakmai előrelépési lehetőséget, barátságos munkahelyi légkört biztosítunk.
Ha Ön is szeretne sikereink részesévé válni, akkor tekintse meg aktuális állásajánlatainkat.

A Bavaria-Charter.hu további dinamikus fejlődéshez a következő pozíciókra keres munkatársakat:

Bázis menedzser - Balatonfenyves

Elvárásaink:

Feladataid lesznek:
Hajók kiadása
hajók karbantartása
Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
fizikai állóképesség, terhelhetőség
Önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
Sport célú hajós jogosítvány

Amit kínálunk

Amire garantáltan számíthatsz:
Piacképes fizetés.
Hosszú távú munkalehetőség.
Kihívásokkal teli, változatos pozíció.

Munkavégzés helye:
Balatonfenyves

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével juttasd el az info@bavaria.hu e-mail címre vagy hívjon bennünket a következő telefonszámon: +36 30 677 5089 .